باتری گلکسی نوت ۹ کاملا ایمن است

باتری گلکسی نوت ۹ کاملا ایمن است

باتری گلکسی نوت ۹ کاملا ایمن است

4zq8YBzrSMkBn8RXRYfjej-1200-80

اگر به خاطر داشته باشید، دو سال پیش بود که گوشی گلکسی نوت ۷ به رغم بهره مندی از سخت افزاری قدرتمند و ویژگی های خاصش که آن را به یک محصول منحصر به فرد تبدیل کرده بود، به دلیل ضعف در عملکرد باتری و چند نمونه انفجار آن توانست موفقیتی در بازار کسب کند. هرچند نوت ۸ با ظاهری فوق العاده خاص توانست سال گذشته تجربه عرضه نوت ۷ را از ذهن بسیاری پاک کند، با این حال همچنان برخی نگران امنیت باتری گلکسی نوت ۹ هستند.

پس از این همه شایعات مدیر عامل سامسونگ به شخصه امنیت باتری گلکسی نوت ۹ را تضمین کرد.

این گوشی قرار بود به یکی از پرفروش ترین پرچمداران سری نوت تبدیل شود اما گرم شدن بیش از اندازه باتری آن و چند گزارش پراکنده در مورد آتش سوزی اش در نهایت به توقف تولید آن منجر شد. بعد از چنین ماجرایی این سوال در ذهن بسیاری شکل گرفت که آیا سری نوت به حیات خود ادامه می دهد یا خیر که در نهایت سامسونگ  با ارائه گلکسی نوت ۹ خط بطلانی بر تمامی این افکار کشید.

سامسونگ بلافاصله بعد از تشخیص علل اصلی بروز این مشکلات تصمیم گرفت که به تولید نوت ۷ خاتمه دهد و از آن زمان با اتخاذ تدابیر ایمنی بیشتر هرگونه نگرانی در رابطه با گرم شدن و آتش گرفتن موبایل های تولیدی اش را در دل کاربران از بین ببرد و این اطمینان را به آنها داد که دیگر چنین اتفاقی تکرار نخواهد شد.

KWNOTE9online_tm_3

دی جی کو مدیر واحد موبایل سامسونگ اوایل روز گذشته اظهار نمود گلکسی نوت ۹ یک دستگاه کاملا ایده آل بوده که به لطف قلم اس پن جدید و دوربین ارتقا یافته می‌تواند به جانشینی شایسته برای نوت ۸ تبدیل شود در نتیجه کاربران می توانند با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی از این موبایل استفاده نمایند.

اگر خاطرتان باشد سامسونگ سال گذشته تیم تازه ای را برای کنترل کیفیت باتری محصولاتش ایجاد کرد. وظیفه این تیم بررسی همخوانی داشتن تولیدات سامسونگ با دستورالعمل های کیفی آن است. این شرکت همچنین تغییراتی را هم در دیگر بخش های چرخه تولید خود ایجاد کرد تا مطمئن شود که دیگر ماجرای نوت ۷ تکرار نمی شود.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *