جاروبرقی بدون کیسه، راه حلی کم هزینه تر در مبارزه با خاکروبه ها

جاروبرقی بدون کیسه، راه حلی کم هزینه تر در مبارزه با خاکروبه ها

جاروبرقی بدون کیسه، راه حلی کم هزینه تر در مبارزه با خاکروبه ها

179

نظافت منزل به خودی خود کاری طاقت فرساست. حال اگر در حین نظافت مشکلی به وجود آید که عملیات شما را به تعلیق اندازد و وظیفه ای اضافه به شما تحمیل نماید، می تواند شما را به شدت خسته و دلزده گرداند. فرض کنید مهمان دارید و خانه تان به شکل آزار دهنده ای کثیف است. تصمیم میگیرید به وسیله جاروبرقی منزل خود را جارو نمایید اما متوجه می شوید که قدرت مکش جاروبرقی بسیار ضعیف است و پس از بررسی مشخص می شود کیسه جاروبرقی تان پر شده و باید تعویض شود. در همین حین به یاد می آورید که کیسه جایگزین برای جاروبرقی ندارید و به ناچار یا باید جارو زدن را به زمانی دیگر موکول نمایید و یا برای خرید کیسه به خارج از منزل بروید. این سناریوی آزار دهنده برای افراد زیادی روی داده و مادامی که از جاروبرقی های کیسه ای استفاده می نمایید این مساله اجتناب ناپذیر است.

177

شاید هزینه بر بودن و زمان تلف شده جهت خرید کیسه جدید و همچنین دردسرهایی مانند از دور خارج شدن یک مدل جاروبرقی و عدم تولید کیسه برای آن برخی از کاربران را مجور می کند تا کیسه های جاروبرقی را تخلیه کرده و بار بعد نیز از آن استفاده نمایند. اما از آن جا که کیسه های جاروبرقی برای مصرف مجدد طراحی نشده اند، تخلیه و تمیز کردن آن ها کار آسانی نیست.

در طراحی نسل های جدیدتر این موضوعات مدنظر طراحان قرار گرفته و مدل هایی از جاروهای پاکتی به نشانگر پر بودن مخزن مجهز شده اند. همچنین به کارگیری سیستم Power Protect عملکرد بالای جارو برقی هنگام پر بودن کیسه را تضمین می نماید.

اما راهکار دیگری که در صنعت جارو برقی مورد توجه قرار گرفته، تولید جاروهای بدون کیسه می باشد.در این جاروها، خاکروبه ها به جای اینکه داخل کیسه محبوس و فشرده شوند، درون یک محفظه شیشه ای کوچک انباشته شده و پس از پر شدن محفظه به راحتی قابل تخلیه هستند.

174

شیشه ای بودن محفظه این نوع جارو برقی به شما این امکان را می دهد که از شدت مکش جاروبرقی خود آگاه شده و از جمع آوری خاکروبه ها توسط آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین اگر شیء با ارزشی سهوا توسط جاروبرقی فروخورده شود، می توانید به راحتی آن را خارج نمایید.

گروهی از افراد علاقه مند به این نوع جاروبرقی طرفداران مجیط زیست می باشند زیرا دفع زباله های این جاروبرقی بدون مواد مصر برای طبیعت مانند گیره پلاستیکی سر کیسه های جارو برقی، صورت می گیرد و این موضوع به شدت مورد استقبال این افراد قرار گرفته است.

176

اگر قصد خرید این نوع جارو برقی را دارید حتما توجه داشته باشید که جاروبرقی انتخابی شما حتما به فیلترهای ضد آلرژی HEPA مجهز باشد. چرا که این فیلترها می توانند ۹۹٫۹۷ درصد ذرات آلاینده در ابعاد ۰٫۳ میکرون را به دام اندازند و مانع از پخش ذرات و ایجاد آلرژی می گردند.

قبل از خرید جارو برقی می توانید لیستی از مشخصات و قیمت جاروبرقی های موجود دربازار را از طریق وبسایت زنبیل تهیه نمایید و با درنظر گرفتن گارانتی معتبر، جاروبرقی مورد نظر خود را با اطمینان خاطر خریداری نمایید.

178

 

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با عضویت در تلگرام زنبیل و اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و از تخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *