دعوتنامه رسمی هواوی، تاریخ معرفی آنر ۱۰ را ۳۰ فروردین ماه اعلام کرد

دعوتنامه رسمی هواوی، تاریخ معرفی آنر ۱۰ را ۳۰ فروردین ماه اعلام کرد

دعوتنامه رسمی هواوی، تاریخ معرفی آنر ۱۰ را ۳۰ فروردین ماه اعلام کرد

168

تیزری که هفته گذشته توسط هواوی منتشر شد، این گمان را به وجود آورد که گوشی آنر ۱۰ قرار است در روز پانزدهم می (۲۵ اردیبهشت) معرفی گردد. اما دعوتنامه جدید این شرکت نشان می دهد که پانزدهم می روز معرفی گوشی هواوی دیگری است چرا که آنر ۱۰ قرار است ۱۹ آوریل معادل ۳۰ فروردین ماه معرفی شود.
در مورد مشخصاتی که تاکنون از این گوشی جدید به دستمان رسیده می توان به پردازنده kirin 970 و بریدگی بالای نمایشگر اشاره نمود. همچنین می دانیم آنر ۱۰ در دونسخه دارای حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی با رم ۴ گیگابایتی و نسخه دارای حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی با رم ۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد.167
علاوه بر اینها از دعوتنامه جدید نیز می توان به این نتیجه رسید که آنر ۱۰ همانند گوشی P20 در رنگ آبی سیر که بسیار مورد توجه قرار گرفت نیز عرضه خواهد شد. دوربین دوگانه و هوش مصنوعی نیز از دیگر ویژگی هایی است که می توان انتظار داشت این گوشی از آن ها برخوردار باشد.
به نظر می رسد که معرفی آنر ۱۰ همزمان با معرفی موتو صورت بگیرد زیرا پیش تر همین تاریخ برای معرفی موتو مطرح شده بود. اما هنوز اطلاعی از گوشی جدیدی که قرار است در تاریخ ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) معرفی گردد، در دست نداریم.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با عضویت در تلگرام زنبیل و اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و از تخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *