سود فوق العاده ال جی در بخش لوازم خانگی، ضعف بخش موبایل این شرکت را پوشش می دهد

سود فوق العاده ال جی در بخش لوازم خانگی، ضعف بخش موبایل این شرکت را پوشش می دهد

سود فوق العاده ال جی در بخش لوازم خانگی، ضعف بخش موبایل این شرکت را پوشش می دهد

164

شرکت ال جی که محصولات الکترونیکی خود را در سه دسته تلفن همراه، تجهیزات الکترونیکی و لوازم خانگی تولید می نماید، موفق شده در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ سودی بسیار خوب تجربه نماید که این سود بیش از هر زمان دیگری در ۹سال گذشته می باشد.
با این که این شرکت در بخش تولید موبایل چندان موفق نبوده و طبق گفته کارشناسان نسبت به سه ماهه گذشته عملکردی ضعیف تر را به ارمغان آورده است، اما عملکرد بسیار خوب ال جی در بخش لوازم خانگی به حدی بوده است که ضعف بخش موبایل را پوشش داده و در کل با کسب سود عملیاتی ۱٫۱ میلیارد دلار طی ماه های ژانویه تا مارس، این شرکت موفق شده سودی بیش از هر زمان از سال ۲۰۰۹ به بعد را تجربه نماید.

163
به اعتقاد کارشناسان، تولیدکننده شماره دو تلویزیون جهان با فروش موفق تلویزیون های اولد و تلویزیون های ال سی دی ال جی موفق به فروش بسیار خوبی در این بخش شده و با وجود بازار دارای رشد کند تلویزیون، عملکردی بسیار رضایت بخش و سطح بالا را از خود به نمایش گذاشته است.
همچنین در بخش کم رونق لوازم خانگی ال جی با ارائه محصولات رده بالای دارای حاشیه سود زیاد و تولید محصولاتی مانند کمد لباس هوشمند، سود خود را افزایش داده است.
در نتیجه با افزایش ۲۰ درصدی سود عملیاتی نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته، درآمد این شرکت ۳درصد بیش تر شده و شاهد افزایش ۵٫۷ درصدی ارزش سهام این شرکت در روز جمعه بودیم.

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با عضویت در تلگرام زنبیل و اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و از تخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *