مشکلات جدید صوتی مک بوک پرو، گریبان گیر کاربران اپل شد.

مشکلات جدید صوتی مک بوک پرو، گریبان گیر کاربران اپل شد.

مشکلات جدید صوتی مک بوک پرو، گریبان گیر کاربران اپل شد.

48391303-15011698606859753_origin

چند هفته پیش شرکت اپل متوجه یک سری مشکلات در مجموعه لپ‌تاپ‌های مک‌ بوک پرو خود شد و با ارائه آپدیتی آن‌ها را برطرف کرد. به تازگی کاربرها مشکلی را گزارش داده‌اند که ظاهرا باز از دست کارکنان بخش کنترل کیفیت شرکت اپل در رفته است.
به تازگی گزارشات و ویدئو هایی در فروم ها و یوتیوب از مشکل جدید مک بوک پرو اپل توسط کاربران منتشر شده که در آن اسپیکر های این دستگاه حتی در صدای پایین دچار شکست صوتی می‌شوند و صدا های آزار دهنده ای را تولید می‌کنند. این اتفاق در هر دو نسخه ۱۳ و ۱۵ اینچی این دستگاه اتفاق افتاده و شامل مدل خاصی نمی‌شود.
هنوز دلیل اصلی این مشکل مشخص نیست و پیدا کردن دلیل آن هم سخت خواهد بود، ‌هرچند یک منبع نزدیک به شرکت اپل تایید کرده است که این شرکت به دلیل اصلی این مشکل پی برده و در حال پیدا کرده راه‌حلی مناسب برای آن است. کاربرهایی که این مشکل را گزارش داده‌اند از سراسر جهان هستند. برخی از آن‌ها گزارش داده‌اند در حین استفاده از نرم‌افزارهای خاصی مثل Apple Music، iTunes و Garage Band دچار این مشکل می‌شوند.

apple-macbook-pro-13-inch-2016-1888-044

اگر مشکل صوتی در لپ‌تاپ‌های مک‌بوک پرو به دلیل استفاده خاص کاربرها از این لپ‌تاپ‌ها بود،‌ نباید تا این حد در سطح جهان گسترده دیده می‌شد. در نهایت دلیل هر چه که باشد یک مشکل جدید برای شرکتی مثل اپل خواهد بود. به همین تازگی این شرکت آپدیت‌هایی را ارائه داده تا مشکلات زیادی که از چشم‌های تیم کنترل کیفیتش دور مانده بود را برطرف کند. هنوز مشکل‌های قبلی به طور کامل حل نشده‌اند که مشکل جدید صوتی برای کاربرهای لپ‌تاپ‌های مک‌بوک ‌پروی شرکت اپل به وجود آمده است.
مشکل‌های جزئی در محصولات شرکت اپل به تازگی افزایش یافته است، در حدی که به نظر بسیاری از کاربرها این شرکت باید تغییراتی در تیم کنترل کیفیت خود به وجود بیاورد. به طور مثال شرکت اپل به تازگی یک کاور چرمی ویژه لپ‌تاپ‌های مک‌بوک پرو با قیمت بالای ۲۰۰ دلار تولید کرده است که فاقد روزنه در قسمت اتصال شارژ است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و رویداد های فروشگاه اینترنتی زنبیل به اینستاگرام زنبیل مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *