کیبورد لاجیتک برای تلویزیون های هوشمند

کیبورد لاجیتک برای تلویزیون های هوشمند

کیبورد لاجیتک برای تلویزیون های هوشمند

شرکت “لاجیتک”( Logitech) کیبورد جدید خود را برای تلویزیون‌های هوشمند تولید کرده است که امکان وب‌گردی آسان‌تر را برای کاربران فراهم می‌سازد.

به نقل از انگجت، به طور کلی “کیبوردهای رسانه‌ای” زیادی برای تلویزیون‌های هوشمند وجود ندارند.

شرکت “لاجیتک”(Logitech) که تولیدکننده ابزارهای رسانه‌ای است، در تولید کیبورد نیز بسیار فعال است و کیبوردهای متنوعی تولید می‌کند. حال این شرکت کیبورد جدیدی تولید کرده است که موسوم به “K۶۰۰” است و صفحه کلید  و “ترک‌پد”(trackpad) جمع‌ و جوری دارد. این کیبورد برای استفاده در تلویزیون‌های هوشمند مدرن طراحی شده است.”ترک‌پد” یک حسگر لمسی مسطح است که می‌تواند با حرکت انگشت کاربر ، موقعیت نشانگر در صفحه نمایش را به کنترل درآورده و باعث حرکت نشانگر روی صفحه شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت عملکرد “ترک‌پد” مشابه با ماوس است و قادر به درک مکان لمس انگشت در صفحه است.

با استفاده از “K۶۰۰” دیگر نیاز نیست که کاربران با استفاده از ریموت تلویزیون به جست‌وجو و وارد کردن آدرس‌ برای وبگردی بپردازند. این درحالی است که “K۶۰۰” با هر مدل تلوزیونی کار نمی‌کند ولی قادر است مجموعه تلویزیون‌های محبوب “‌ال‌جی”( LG)،”سامسونگ”( Samsung) و تلوزیون “سونی با وضوح ۴کی”( ۴ Sony K) که از سال ۲۰۱۶ به بعد تولید شده‌اند را پوشش دهد.علاوه بر استفاده کیبورد در تلویزیون، می‌توان از آن در گوشی‌های هوشمند ” Android” و ” iOS” استفاده کرد و کیبورد را از طریق بلوتوث به گوشی متصل کرد. قیمت فعلی کیبورد ۷۰ دلار در نظر گرفته شده است و امکان وب‌گردی در صفحه بزرگ تلوزیون را برای شما فراهم می‌آورد.

با عضویت در اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و ازتخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *