گذر از مرزها با دوربین عکاسی ۱۵۰ مگا پیکسلی فاز وان

گذر از مرزها با دوربین عکاسی ۱۵۰ مگا پیکسلی فاز وان

گذر از مرزها با دوربین عکاسی ۱۵۰ مگا پیکسلی فاز وان

xf-camera-system-front-view-700x467-c-785x500-

پیشرفت تکنولوژی به حدی سرعت پیدا کرده است که رویاهای بزرگ به راحتی دست یافتنی به نظر می رسند، دوربین عکاسی با دقت بالای ۱۵۰ مگاپیکسلی شرکت فاز وان یکی از پیشرفت ها محسوب می شود که روزی تصور آن هم محال به نظر می رسید. اما امروز این دوربین تولید شده و با قابلیت ماژولار بودن امکان توسعه و به روز رسانی بخش های مختلف آن در گذر زمان هم فراهم شده است، بدین ترتیب شما سالها می توانید دوربین خود را آخرین تکنولوژی های روز، به روز نگهدارید.

یکی از این دوربین ها IQ۴ ۱۵۰MP با دقت ۱۵۱ مگاپیکسل، دیگری IQ۴ ۱۰۰ MP Trichromatic با دقت ۱۰۱ مگاپیکسل و سومی IQ۴ ۱۵۰MP Achromatic با دقت ۱۵۱ مونوکروم مگاپیکسل است که حساسیت آن را برای عکاسی از سوژه ها در شب بالا می برد.

فاز وان می گوید پلتفرم مورد استفاده در این دوربین ها هم در گذر زمان به روز شده و متحول می شود و هم می توان آن را با آخرین تحولات روز سازگار کرد و هم امکانات جذاب تازه ای به آن افزود.

این شرکت از افشای جزئیات فنی این پلتفرم خودداری کرده و تنها به این نکته اشاره کرده که در طراحی آن از حسگرهای ویژه استفاده شده است. تمامی این دوربین ها خود می توانند فایل های RAW را به JPEG مبدل کنند. قیمت این سه دوربین به ترتیب ۵۲ هزار دلار، ۴۸ هزار دلار و ۵۵ هزار دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *