فروش ویژه محصولات خانگی پاناسونیک

فروش ویژه محصولات خانگی پاناسونیک

فروش ویژه محصولات خانگی پاناسونیک

Panasonic-Web

کونوسوکه ماتسوشیتا ملقب به خدای مدیریت در برخی رسانه ها، در ۱۷ مارس ۱۹۱۸ در کشور ژاپن، شرکت پاناسونیک را با هدف تولید تجهیزات برای دیگر کارخانه‌ها و همچنین تولید محصولات نوآورانه‌ی الکتریکی تاسیس کرد. شرکت پاناسونیک از همان ابتدای امر در اندیشه گسترش تنوع محصولات خود بوده و هست. همین اندیشه نیز باعث شده این شرکت ژاپنی که روزی تنها سه کارمند داشت، امروزه به عنوان غول دنیای الکترونیک و با سابقه ترین برند تولیدکننده لوازم الکترونیکی در جهان مطرح باشد.

پاناسونیک قصد دارد رویای خانه هوشمند را فراتر از تصور انسان به واقعیت برساند، این شرکت ژاپنی تولید و خلاقیت مبتنی بر دانش روز را متوقف نمی سازد تا زمانی که این رویا محقق شود. این روزها می بینیم که لوازم خانگی پاناسونیک جایگاه ویژه ای در میان سایر برندهای تولید کننده لوازم خانگی دارند و سهم بزرگی از دنیای فناوری به این شرکت ژاپنی تعلق دارد.

در کیفیت و اصالت محصولات خانگی پاناسونیک تردیدی وجود ندارد اما با این حال برای اطمینان خاطر بیشتر در این کشاکش رقابتی، بهتر است از فروشگاه های معتبری مانند فروشگاه اینترنتی زنبیل که خدمات منحصر به فردی مانند چتر حمایتی زنبیل و ارسال فوری ظرف سه ساعت را برای کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در نظر گرفته، خرید کنید. به خصوص در این بازه زمانی هفت روزه که محصولات خانگی پاناسونیک را با تخفیف استثنایی تا ۲۰ درصد ، به فروش گذاشته است.

 

فروشگاه اینترنتی زنبیل را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با عضویت در تلگرام زنبیل و اینستاگرام زنبیل اولین فردی باشید که از جدیدترین اخبار و رویدادهای این فروشگاه مطلع شده و از تخفیفات و جشنواره های آن بهره مند می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *